سنگ مرمریت چهرک با دو رنگ زیبای کرم و زیتونی در سنگبری گلدستون

سنگ مرمریت چهرک با دو رنگ زیبای کرم و زیتونی در سنگبری گلدستون
سنگ مرمریت چهرک با دو رنگ زیبای کرم و زیتونی در سنگبری گلدستون
سنگ مرمریت چهرک با دو رنگ زیبای کرم و زیتونی ، سنگ مرمر ، سنگ مرمریت مشکی نجف آباد ، سنگ دهبید ، سنگ مرمریت دهبید کرم و... از جمله سنگهای مقاوم و زیبایی ایرانی هستند که توسط سنگبری گلدستون از معادنی نظیر بوانات در نزدیکی استان فارس یا معادن نجف آباد از توابع اصفهان و یا معادن دهبید نزدیکی یزد یا فارس استخراج و به مشتریان عرضه میشوند .
سنگبری گلدستون علاوه بر تولید و عرضه سنگهای ایرانی واردات بسیاری سنگهای خارجی نظیر سنگ مرمریت امپرادور ترکیه ، سنگ مرمریت مارمارا ، سنگ مرمریت کاپوچینو ، سنگ مرمریت امپرادور دارک ترکیه ، سنگ امپرادور اسپانیا ، سنگ مرمریت لته و ... را نیز در برنامه کاری خود دارد.
سنگ مرمریت چهرک در ابعاد تایل و اسلب در سنگبری گلدستون تولید و گزینه مناسبی برای سنگفرش پله ها و پاگردها ، سالن های پذیرایی ، دیوارهای راه پله مراکز تجاری و اداری و... میباشد . این سنگ به جهت کیفیت بالا و قیمت ارزان آن یکی از پرفروش ترین سنگهای لوکس مرمریت بشمار میرود .
برای سفارش سنگ مرمریت چهرک به سنگبری گلدستون و مشاهده طرح و رنگهای شکیل این سنگ کافیسیت با شماره های گلدستون تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید .
همکاران این واحد سنگبری آماده ارائه انواع توضیحات در مورد خصوصیات این سنگ یا دیگر محصولات این سنگبری میباشند .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۵۵ : ۴۲ : ۰۸ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.