وایت برد و تجهیزات آموزشی هنرجو65611201

وایت برد و تجهیزات آموزشی هنرجو65611201
وایت برد و تجهیزات آموزشی هنرجو65611201
تجهیزات آموزشی هنرجو
تمامي محصولات هنرجو به دليل كيفيت بالا داراي ١٢ماه گارانتي و خدمات پس از فروش ميباشد.
تخته وايت بردهاي هنرجو به دليل كيفيت عالي و بي نقص حتي بعداز مدت ها استفاده سياه نميشود وهمانند روز اول قابل استفاده ميباشد .
برخلاف تخته وايت بردهايي كه از ورق هاي چيني و بي كيفيت استفاده ميشود و بعد از مدت كوتاهي كيفيت خود را از دست داده و سياه ميشود .
تخته ها از زهوار ٣/٥سانت ميباشد و بسيار شكيل و مستحكم است و طراحي آن طوري است كه بعد از مدت ها تخته تاب بر نداردو ورق ها داري ضخامت ٥٠و٦٠روغنی ميباشد
وايت برد هنرجو به دليل كيفيت بالا و بي نقص استفاده از هرنوع مارك ماژيك تخته وايت برد بدون هيچ گونه مشكلي ميباشد بر خلاف شركت هايي كه فقط ماژيك برند خود يا برند خاصي را تاكيد می کنند و یا حتی برای پاک کردن به دلیل بی کیفیت بودن ورق ها از قطره و یا اسپری استفاده میشود که مشخص کننده وایت بردهای بی کیفیت میباشد چون وقتی وایت برد کیفیت داشته باشد نیاز ی به این مسائل نیست.
کیفیت برتر از آن ماست
هدف هنرجو نهایت تلاش برای جلب رضایت مشتریان و احترام به حقوق آنها میباشد حق شما مشتری گرامی داشتن بهترین محصول با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد . شرکت هنرجو به دلیل اینکه خود شرکت تولید کننده رنگ وایت برد میباشد و به دلیل تبحر و دانش مهندسین در امر تولید رنگ وایت برد و قرار دادن لایه ی رنگ روی ورق ها باعث تولید وایت بردهایی با بالاترین کیفیت و بدون رقابت از نظر کیفیت در ایران شده است.
تمامی این مسائل باعث شده است تا وایت برد های هنرجو از هر نظر نسبت به وایت بردهای بی کیفیت که فقط ظاهر قشنگ و بعضا تخته وایت برد و ماژیک روی بسته ها برای فروش بیشتر و ظاهری گول زننده باشد قرار می دهند منحصر به فرد باشد و انتخاب نوع تخته وایت برد و ماژیک را بر عهده مشتریان قرار می دهد تا خود مشتری از لحاظ کیفیت مقایسه کنند .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۲۶ : ۱۳ : ۱۴ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.