ثبت شرکت در کشور انگلستان

ثبت شرکت در کشور انگلستان
ثبت شرکت در کشور انگلستان
ثبت شرکت در کشورهای خارجی اولین گامی بزرگ در راه جهانی شدن کسب و کار شما می باشد و انتخاب این کشورها و اعتبار جهانی و اقتصادی آنها به کسب و کار شما اعتبار ویژه ایی خواهد بخشید.اگر برای سرمایه گذاری بین المللی به کشور پهناور انگلستان می اندیشید تلاش می کنیم تا در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با اقتصاد ، نحوه سرمایه گذاری ، کسب وکار و فرهنگ این کشور به شما بدهیم :

کشورپهناوری که در منابع فارسی به طور خلاصه انگلستان خوانده و به عبارت صحیح تر بريتانيای كبير (جزيره ای كه انگلستان، ولز و اسكاتلند وايرلند شمالی را در برميگيرد این کشور در سواحل شمال غربی اروپا واقع شده است این کشور شامل دو جزیره اصلی می باشد یکی از این جزایر که ولز و انگلستان و اسکاتلند را در خود جای داده است و ایرلند شمالی در دیگر جزیره می باشد.

این کشور از طریف کانال مانش از کشور فرانسه که در غرب انگلستان جای دارد جدا می شود .پایتخت این کشور لندن می باشد که در بین همگان به آب و هوای مه آلود مشهور است.

واحد پولی این کشور پوند می باشد و از نظر فرهنگی این کشوربه دلیل حجم زیاد مهاجرت دارای تنوع فرهنگی بسیار زیادی می باشد. افراد زیادی از کشورهایی مانند هند و بنگلادش و چین به این کشور مهاجرت کرده اند و به همین دلیل است که لندن بیشتر از اینکه به یک شهر انگلیسی شبیه باشد شبیه به شهری چند ملیتی است. اما با دور شدن از مراکز شهر و شلوغی می توان شاهد بافت سنتی کشور انگلیس بود.

مذهب اصلی در این کشور مسیحیت است و ۷/۲درصد از مردم آن مسلمان هستند.

زبان های رسمی در اين كشور، انگليسی، ولش و گاليك - اسكاتلندی است، هر چند دو زبان آخر فقط در كشورهای مربوطه صحبت می شوند و اقليت نسبتا كمی آن را به كار می برند.

حکومت در این کشور سلطنت مشروطه می باشد، این کشور از ثبات سیاسی بسیار زیادی برخور دار است .
آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، کوچه شریفی، پلاک ۵۵، واحد 13
سایت: kiasabt.com
تلفن: 88888273-021
ایمیل: info@kiasabt.com

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۴ : ۵۸ : ۱۰ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.