کفپوش صنعتی

کفپوش صنعتی
کفپوش صنعتی
کفپوش پلی اورتان صنعتی یک پلیمر ترموست است که دارای عملکرد پوشش دهی بالایی می باشد. در میان فرمولاسیون های مختلف موجود، پلی یورتان آلیفاتیک بهترین گزینه برای استفاده به عنوان کفپوش است. از کفپوش پلی اورتان جهت مصارف داخلی، خارجی (که در معرض اشعه ماورا بنفش قرار دارند) و محیط هایی که دارای تنش های سطحی و لرزش می باشند استفاده می گردد. استفاده از این پوشش باعث عمر بالاتر سیستم پوششی و در نهایت سازه می­گردد.

این پوشش به عنوان آخرین لایه، محافظت از سطح و لایه­ های زیرین سیستم پوششی را در برابر شرایط جوی بعهده دارد . مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش، منعطف بودن و مقاومت سایشی بسیار بالا باعث کارایی فوق العاده این پوشش در شرایط مکانیکی دشوار شده است . از کفپوش های پلی اورتان در کف سازی پارکینگ ها و محل های تردد، خطوط تولید، نمایشگاه ها، فروشگاه ها، کشتارگاه های صنعتی و مواردی از این دست استفاده می گردد.

پلی یورتان آلیفاتیک قابلیت انعطاف پذیری بالاتری نسبت به اپوکسی دارد و همین قدرت انعطاف پذیری پلی یورتان است که کمک به جذب بهتر ضربه می کند. برخی تولید کنندگان ادعا می کنند مقاومت سایشی کفپوش پلی یورتان تا سه برابر اپوکسی است. مقاومت در برابر مواد شیمیایی مانند حلال متیلن کلراید که در رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد در کفپوش های پلی یورتان بیشتر است. یکی دیگر از مزایای پوشش پلی یورتان در مقایسه با اپوکسی، پایداری در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) می باشد. این بدان معناست که با قرار گرفتن پلی اورتان در معرض نور آفتاب با گذشت زمان همانند اپوکسی دچار رنگ پریدگی نمی گردند. علی رغم اینکه سختی پوشش کفپوش پلی یورتان پایین تر از اپوکسی است اما دارای مقاومت سایشی بیشتر، مقاومت بالاتر در برابر تغییرات دمایی و رطوبت می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۵۷ : ۲۶ : ۱۶ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.