کانال پیش ساخته

کانال پیش ساخته
کانال پیش ساخته
کانال پیش ساخته هدایت آبهای سطحی ساخت Nicoll (نیکول) با بدنه پلی پروپیلن به عرض ۱۳۶ میلیمتر و عمق ۱۱۵ میلیمتر با ریل لبه و طول ۱ متر و گریتینگ گالوانیزه با کلاس مقاوتی B125 مخصوص استفاده در موتورخانه ها و فضاهای صنعتی و تاسیساتی مختلف مانند سالن تولید کارخانه ها و کلیه فضاهای داخلی و خارجی با تردد محدود خودرو ها می باشد. کانالهای پیش ساخته هدایت آب سطحی در ایران با عناوینی چون گاتر، گریتینگ، ترنچ و گریل نیز نام برده میشوند. کانالهای پییش ساخته فوق که آب را بصورت خطی جمع آوری و هدایت میکند می توانند جایگزینی مناسب برای سیستم های نقطه ای جمع آوری آب یا کف شورها باشند.

ویژگی کانال

مجرای خروجی عمودی: ۱۱۰ و ۱۰۰ میلیمتری
طول کانال : ۱ متر
مجرای خروجی افقی و انتهایی: ۱۱۰ و ۱۰۰ میلیمتری
امکان وصل کردن لوله خروجی از کف و بغل و انتهای این گاتر با سایز های ۱۰۰ و ۱۱۰ میلیمتری وجود دارد. همچنین این گاترها قابلیت اتصال به صورت کراس و ایجاد زاویه ۹۰ درجه را دارند. گریتینگ استفاده شده در این کانال پیش ساخته مش گالوانیزه است.
سطح صیقلی داخلی گاترها و قدرت هیدرولیکی بالا در انتقال مایعات باعث میشود استفاده از گاترهای پیش ساخته در محیط های با بارش زیاد و دبی آب بالا نیز امکان پذیر باشد. از مزایای کانال های پیش ساخته آب نصب سریع و آسان، دوام و طول عمر، زیبایی و کارایی این محصولات میباشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۵۳ : ۱۶ : ۱۶ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.