استخدام (اقا و خانم) با روابط عمومی بالا و فن بیان قوی هم …

استخدام (اقا و خانم) با روابط عمومی بالا و فن بیان قوی هم به صورت کار دفتری و هم کار شهری با حقوق ثابت و پورسانت بسیار بالا نیازمندیم.

ساکن جنوبغرب استان تهران

تهران، تهران

تا تاریخ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

مهلت ارسال پاسخ به درخواست، پایان یافته است و دیگر نمی‌توانید برای آن پاسخی ارسال کنید.

پاسخ‌های ارسال شده

بنام خدا با سلام و تبریک سال نو اینجانب فردین دری نژاد 42 ساله ، ساکن تهران - بزرگراه نواب - بالاتراز بریانک - دارای 16 سال سابقه و تجربه مفید در مدیریت فروش و بازاریابی محصولات و ابزار آلات ساختمانی و صنعتی هستم . دارای مدرک دیپلم انسانی بوده و مدیر داخلی و روابط عمومی شرکت اوراکل اینترنت بوده ام . مسئول فروش و بازاریابی و تحقیقات بازار در شرکت تولید صنعتی ایران ابزار مدیر فروش شرکت تولیدی صنعتی ریل آسیا مدیر فروش شرکت تولیدی صنعتی ابزارقزوین مدیر فروش و روابط عمومی شرکت تولیدی ظفر صالح بوده ام . اکنون با صمیم قلب ، آمادگی لازم برای خدمت را دارم . دارای فنون مذاکره، فن بیان، ایجاد هرگونه ارتباط و روابط صمیمانه در اجرای اهداف کلی رسالت آتی خود در امر شغل خود بوده و به آن نیز افتخار می کنم . با تشکر و ادای احترام فردین دری نژاد شانزدهم / فروردین / 1392

فردین دری نژاد
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲

جهت کسب اطلاع از خدمات ارائه دهنده ما میتوانید تبلیغ مارا در سایت آفتاب مشاهده نمایید.

پَنِل (رایگان) ارسال انبوه پیامک با تمامی امکانات

محمد حسین سیف الهی
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲

ضمن عرض سلام خدمت شما آقای دری نژاد خیلی از آشناییتون خوشحالیم و باعث افتخارست کار کردن کنار شما ولی شما تو چه زمینه آماده همکاری با ما هستید؟

پَنِل (رایگان) ارسال انبوه پیامک با تمامی امکانات

محمد حسین سیف الهی
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲

دانیالم. دیپلم تجربی دارم. نیازمند کار نیمه وقت هستم. آشنا به کامپیوتر هستم. در حال حاضر دانشجو هستم.

دانیال روسی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۲

تماس با درخواست کننده

مهلت ارسال پاسخ به این درخواست، تا تاریخ «سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲» بوده است و دیگر نمی‌توانید اطلاعات تماس این درخواست را مشاهده کنید.