آیا می دانید بسیاری از آپشن های ماشین های وارداتی هیوندای …

آیا می دانید بسیاری از آپشن های ماشین های وارداتی هیوندای و کیا مثل روکش چرم, گرمکن و سرد کن صندلی, کیلس ، مانیتور بزرگ زنون، شیشه دودی و ... غیرفابریک و به صورت دستی و از اجناس درجه سوم چینی بوده که عموما در دوبی نصب می شوند.
آیا می دانید آپشن های غیر فابریک چه صدماتی به ماشین شما وارد می کند مثلا باز و بسته کردن صندلی های ماشین برای تبدیل روکش پارچه به چرم باعث به صدا افتادن ماشین می شود و یا با نصب مانیتورهای نامرغوب برخی از امکانات صوتی ماشین از جمله میکروفون سقفی از کار می افتد
آیا می دانید برخی افراد سودجو برای دستیابی به سود بیشتر برخی از اقلام ماشین را مثل رینگ و ... را با اقلام چینی تعویض می نایند. حتی این افراد به کفپوش این ماشن ها نیز رحم نمی کنند و تقریبا اکثر این ماشین ها بدون کفپوش تحویل خربدار می شوند.
نگران نباشید قبل از خرید با ما تماس بگیرید تا از طریق سایت اصلی سازنده و دیکود شماره شاسی ماشین با استفاده از کردیت کارت از فابریک بودن آپشن های خودروی موردنظرتان اطمینان حاصل نمایید

تهران، تهران

تا تاریخ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳

مهلت ارسال پاسخ به درخواست، پایان یافته است و دیگر نمی‌توانید برای آن پاسخی ارسال کنید.

تا کنون هیچ پاسخی برای این درخواست ارسال نشده است.

تماس با درخواست کننده

مهلت ارسال پاسخ به این درخواست، تا تاریخ «سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳» بوده است و دیگر نمی‌توانید اطلاعات تماس این درخواست را مشاهده کنید.